Posted on

Duchovní osvícení, probuzení znamená, že jste v harmonii a souladu. Není to zrovna jednoduché, protože aby šlo skutečně o duchovní probuzení, musíte se zbavit spousty věcí, které vás v životě brzdí nebo ovlivňují. Můžete prožít něco jako duchovní smrt. Nejde o takovou tu „klasickou“ smrt, kterou všichni známe. Touto duchovní smrtí se stane něco s myslí, tělem, egem a vůbec celkovým životem. Máte pocit, že právě teď něco podobného prožíváte? Jak to poznat?

Cítíte bezmoc

Nežijete-li v souladu se svou přirozeností a svým vlastním já, můžete se cítit špatně, sami, osamělí a mnohdy můžete cítit bezmoc, kterou neumíte nějak vysvětlit. Vše se vám hroutí před očima a vy najednou nevíte, kam se vydat, jak pokračovat. Jakmile pokoříte své ego a začnete nad vším přemýšlet, budete se cítit lépe a spokojeně.

Nevyužíváte celý potenciál

Duchovní smrt se může projevovat také tím, že nežijete životem, který chcete, nebo nevyužíváte všechen svůj potenciál, kterým vládnete. Chráníte se před nespokojeností a neuspokojením vlastních tužeb? Právě to může být hnací motor pro vaší další cestu životem.