Posted on

Diamanty jsou věčné, říká se. Toto tvrzení má hned několik výkladů. Věčnost těchto vzácných kamenů se odráží v jejich nezničitelnosti. Diamant je tvrdou surovinou, kterou rozdrtí jen opravdu silný tlak. Jen si vezměte, že třeba vrtačky u zubaře jsou z diamantového základu, který je odolný. Věčnost kamene se odráží i v investičním potenciálu. Hodnota diamantu totiž neklesá, spíš stoupá, takže jde o vhodný klenot, který se v rodinách může dědit po generace. Anebo můžete mít uložené vzácné kousky, které se vám zhodnotí již za pár let.

Originální snubní prsteny

Investiční potenciál skýtá však i skutečnost, že v době hojnosti pořídíte šperk, a pokud za pár let budete ve finanční nouzi, klenot můžete prodat v minimálně stejné finanční hodnotě. To se vám u tzv. bazarového zboží stane málokdy. Cena automobilu klesá, drahého oblečení také, zhodnotit se mohou pouze některé kabelky. Podívejme se ale i na to hezké. Kdy si dopřejeme diamanty? V momentu, jímž chceme zpečetit také něco věčného. Věrnost. Slib lásky na celý život. Manželství. Proto si originální snubní prsteny zaslouží podobu vzácného kovu právě s diamantem. Když si budete vybírat onen kousek, mrkněte do linie luxusních prstýnků, vyrobených ručně a s láskou.

Vzácné šperky s diamantem

Šperky s diamantem mohou být darovány i k jiným příležitostem. Dostávají je ženy za narození dítěte. Darují se k významným výročím, promocím, prarodiče nebo rodiče diamantový kousek pořizují mladým, aby měli právě nějaký investiční klenot. Diamant představuje zkrátka unikátní dárek. Mladí sice možná preferují moderní model telefonu, obuvi nebo kousky oblečení. Jenže tyto kousky budou mít za pár let nulovou hodnotu. Věřte, že diamantový dárek jednou ocení. Pokud si chcete vybrat jedinečný kousek, vyrobený špičkovými českými zlatníky, kdy je každý klenot originál, podívejte se na nabídku firmy Diamant.cz. Například snubní prsteny jsou z bílého zlata, na povrchu ošetřeny bílým rhodiem, které zvyšuje odolnost proti poškrábání a má antialergenní účinky. Z kolekcí originálních kousků si vybere každý.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *