Posted on

Budujete právě svůj nový domov, nebo se chystáte jen na menší rekonstrukci? Ať tak, či onak, rozhodně budete potřebovat spolehlivou bránu a bezpečné zábradlí. V dnešní době lze nakoupit ohromné množství různých komponentů. Jaké vychází nejlépe v poměru ceny a kvality?

Spolehlivá brána

Chystáte se sestrojit samonosnou posuvnou bránu na vlastní pěst? V tom případě budete potřebovat spolehlivý pohon dvoukřídlé brány. Nesnažte se objíždět bezpočet obchodů s elektronikou v celém širém okolí, abyste ulovili všechny potřebné díly.

Raději se mrkněte na kompletní sady od oblíbených italských výrobců Nice a Key. Ti již nějaký čas dováží své zboží až k nám, přičemž patří mezi špičku na celém trhu. Jejich produkty najdete například ve známém e-shopu Kovoinox.

Budete si moci vybrat z různě náročných pohonů pro třímetrové, čtyřmetrové i sedmimetrové křídlo. Kompletní sadu přitom pořídíte za necelých 12 tisíc korun. Stačí ji nainstalovat a máte hotovo.

Elegantní zábradlí

Co se týče zábradlí, v této kategorii je jasnou volbou buď hliník, nebo nerezová ocel. Obě varianty vás potěší krásným vzhledem, vysokou odolností a téměř nekonečnou životností. Ačkoliv se to na první pohled nezdá, sestavení zábradlí vyžaduje pořádné množství komponentů.

Mrkněte se na webové stránky dodavatelů z Kovoinox a ihned uvidíte, co vše bude potřeba. Během několika málo kliknutí objednáte sloupky, jeklové profily, polotovary, kolena, kotvení, dřevěná madla i veškeré ostatní součásti.

Nemusíte se přitom spoléhat jen čistě na nerez/hliník. Vyzkoušejte si různě nakombinovat i sklo, dřevo, kované díly, případně i plast. Nejste si jistí, jak může takový výsledek vlastně vypadat? Na základě fotografií ihned získáte inspiraci a zvolíte si ideální design.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *