Posted on

Hledáte dostupné moderní bydlení v Praze? Místo, kde budete příjemně a klidně žít? Rezidence Waltrovka vám toto přání rozhodně splní. Historicky průmyslový areál na výrobu automobilů a leteckých motorů, se proměnil v luxusní rezidenční čtvrť. Toužíte po vlastní kanceláři? Areál Waltrovky nabízí spoustu možností a služeb přizpůsobených současnému člověku.

Obsah

Nadstandardní bydlení pro studenty, páry i rodiny s dětmi

Toužíte po luxusním bydlení plném komfortu? Rezidence Waltrovka nabízí rodinné domy vhodné pro rodiny. Také bytové jednotky pro mladé páry nebo studenty. Byt a domy disponují krásným výhledem do areálu plného zeleně. Ve Waltrovce jste prostě správně a zbyde vám pouze úkol, jak si byt vybavit.

Samotné byty jsou velmi prostorné a dopřejí Vám vytoužený klid. Vyžadujete prostornou terasu, na které v létě můžete relaxovat s přáteli? Ani to není problém. Rodinné domy nabízí i soukromou zahradu, ideální zejména pro děti.

Pokud podnikáte, Waltrovka pronajímá i vybavené kanceláře.

Hledáte prostornou a moderní kancelář? Na výběr máte z pěti budov, které jsou součástí Waltrovka Work. Ta nabízí dostupné kancelářské prostory pro náročné.

  • Walter
  • Aviatica
  • Dynamica
  • Mechanica I
  • Mechanica II

Budovy jsou přizpůsobené náročným požadavkům. Napřiklad budova Walter nabízí jak otevřené kanceláře, tak i oddělené. Je zde rovněž dostatek parkovacích míst a skladových prostor. Budova Aviatica disponuje vlastní kantýnou a supermarketem. Z budovy Dynamica jsou krásné panoramatické výhledy. Mechanica je nejblíže občanské vybavenosti a kulturnímu dění.

Areál, který nabízí domov i pracovní prostředí včetně služeb

Rezidence Waltrovka je unikátním místem, protože nabízí vše v jednom. V areálu naleznete několik restaurací, obchodů, kaváren a ostatních služeb. Například restauraci Perfect Canteen, která se pyšní svým stylem a kvalitou jídla a zaručí dokonalou atmosféru. Pro rychlé občerstvení je zde bistro Dynamica, kde si můžete dát pravou italskou pizzu.

Také zde najdete rodinnou drogerii Teta, poskytující členkám svého klubu výhody, jako jsou nižší ceny, slevové kupony, káva zdarma k nákupu, nebo program Brouček. Oblíbený salon krásy Luvoxy hair & Beauty, je známý svou kvalitní péčí. Pokud bez kávy nedáte ani ránu, máte zde Starbucks, kde si můžete nechat udělat to nejlepší latte. A pokud se jím polijete, po cestě z kavárny je po ruce čistírna oděvů. Poblíž jsou i Česká pošta a menší supermarket Billa.

V komplexu kancelářských budov samozřejmě naleznete i mnoho pracovních příležitostí. Díky výhodné lokalitě přímo vedle Waltovky, už nebudete muset dojíždět do práce. Jednou ze společností, které se zde usadili, je i softwarová korporace Oracle, která sem přestěhovala své sídlo.

Soukromá zdravotnická centra pro náročné klienty.

Soukromé zdravotnické zařízení Canadian Medical poskytuje nadstandardní lékařskou péči, kterou v běžných nemocnicích nenajdete. Tady ji máte přímo na Waltrovce. Také zde můžete navštívit centrum pohybové medicíny, které nabízí různé rehabilitační programy pro děti i dospělé. Nechybí ani lékárna Dr.Max.

Dětská hřiště a posezení v parku.

Rodiny s dětmi naleznou v okolí nový rozsáhlý park a hřiště. V blízkosti je i řada školek a škol a centrum, které nabízí hlídání dětí. Pro ty starší je zde hned celá řada nabídek sportovních a volnočasových aktivit.

Pokud hledáte moderní domov plný komfortu či prostorné kancelářské prostory s výbornou dostupností služeb, jste na správném místě. Rezidence Waltrovka je komplex, který splní i ty nejnáročnější požadavky. Komplex, kde budete žít jako v ráji.

Bez čeho se při hledání nového bydlení neobejdete? Napište nám do komentáře.