Posted on

Zajímáte se o pronájem bytu? Praha nabízí dostupné bydlení v bytech všech kategorií – od nejmenších po nejluxusnější. Jak mezi nimi najít ten pravý? Nejdříve je třeba si ujasnit, co přesně hledáte. Vyžadujete klidně prostředí, nebo rušné centrum? Jste ranní ptáče, nebo upřednostňujete spíše noční život? Stačil by pokoj pro studenta ve středu Prahy? Pojďme se společně podívat na několik možností.

Jeden byt se nachází nedaleko Václavského náměstí a je vhodný pro studenty. Jedná se o moderně zařízenou garsoniéru o rozloze 26 metrů čtverečních ve třetím patře bytového domu.

Obsah

Co takhle malý zařízený byt v klidné části? Na Praze 5 takový najdete!

Hledáte kompletně zařízený byt v klidné oblasti? Právě takový, 1+KK je k dispozici na Praze 5 Košíře. Nachází se nedaleko parku Cibulka, kde si můžete po škole či práci odpočinout. Klid je zaručen Co se týče dopravní dostupnosti, nedaleko je zastávka metra Anděl.

Levné bydlení pro mladý pár

Jste mladý pár a hledáte levný byt , klidný a s dobrým spojením do centra? Tak nezoufejte. Máme ho pro vás na Praze 6 ve Veleslavínské ulici. Jedná se o přízemní byt 2+1 v přízemí činžovního domu. Ulice je klidná a na autobus je to skutečně blízko. Tento je dokonce částečně vybaven.

Potřebujete levný pokoj v moderní novostavbě? Proč ne!

Pokud jste single a stačí vám malý pokoj, kde se budete cítit v pohodě, budete překvapeni. Právě takový pro vás máme v novostavbě na Praze 9. Je částečně vybaven nábytkem, takže případná starost s vybavením téměř odpadá. Pokoj se nachází ve čtvrtém patře a má rozlohu 17 metrů čtverečních. Internet k dispozici!

Co najdete v okolí?

  • Park Café
  • Kino Aero
  • Kavárnu Knoflík
  • Restauraci Harfa

Pronájem dostupného luxusního bytu na Vysočanech.

Dali byste raději přednost troše luxusu? Není problém. Byt 1+kk ve třetím patře novostavby, opět ve Vysočanech v ulici Svatošových působí luxusně už na první pohled. A nebude drahý. Takové byty jsou opravdu vzácné jako šafrán. V blízkosti se nachází nákupní centra Harfa a Fénix. K metru dojdete za tři minuty.

TIP: Pojištění domu

Moderní a prostorný byt plný světla u Staroměstského náměstí?

I ten máme. Prostorný byt 1+kk v Haštalské ulici na Praze 1 působí velmi příjemně a nově. Cena je trochu vyšší, ale byt je ve velmi dobrém stavu, zařízený a ve velmi žádané lokalitě. Staroměstské náměstí, je hned vedle. Za naši cenu to opravdu stojí.

Co najdete v okolí? Třeba

  • Café Mozart
  • Restauraci Mincovna
  • Staroměstskou restauraci

Malý útulný byt v klidné části Prahy, blízko MHD

Je pro vás připraven na Praze 9 Vinoř. Byt 1+kk o rozloze 26m2, vybavený pračkou a ledničkou a s topením v podlaze, má krásný výhled do zahrady. Zastávka metra je vzdálena jen několik metrů .

Pokud hledáte levné a dostupné bydlení v klidné části či v centru Prahy, nabídek a možností je skutečně hodně. Tak vzhůru na osobní prohlídku!

Na čem Vám při výběru bydlení nejvíce záleží? Napište nám do komentáře.