Posted on

Sledujete dennodenně, jak vám roste vaše ratolest před očima? Pak věřte, že stačí několik málo mrknutí, a vylétne z vašeho hnízda. Tok času bohužel nezastavíme. Můžeme si jej pouze užít na maximum. Jako rodič však máte extrémně důležitý úkol – zajistit svým dětem pohodlný start do života. Jak na to?

Nenechte je na holičkách

Každý rozumný rodič svým dětem postupem let spoří peníze. Nemáme na mysli pouze jejich odkládání na bankovní účet, kde postupem let ztrácí svou hodnotu. Rozumnější lidé se spoléhají spíše na bezpečné investice, díky nimž zajistí svým potomkům mnohem více peněz (a to hlavně díky překonávání dlouhodobé inflace).

Jedním z naprostých základů je samozřejmě zlato. Tento stabilní instrument příliš nekolísá na hodnotě a hravě odolá i ekonomickým krizím. Za posledních osmnáct let dokonce zvýšil svou cenu o 400 %. Na takový úspěch můžete v případě peněz na bankovním účtu zapomenout.

Začněte stylově

Chcete svou ratolest seznámit se zlatem? Pak začněte stylově! Dobrou volbou je například jedinečný zlatý dukát od Pražské mincovny. Na jeho přední straně totiž bude vygravírované jméno, zatímco na zadní příjmení oslavence.

I přesto se pořád jedná o poctivý kus 23,66karátového zlata o hmotnosti 3,49 gramů. Pokud jej pořídíte dnes, v období dospělosti vašeho dítěte bude mít klidně několikanásobnou cenu. Kdyby se tedy někdy dostalo do finančních problémů, má při ruce snadnou pomoc. Bude-li se mít dobře, prostě se bude těšit z památky na své rodiče.

A co víc, daný dukát vám přijde uložený v úhledné dárkové krabičce. V balení najdete i český punc a certifikát pravosti. Takový dárek si lze nechat vyrobit na internetových stránkách e-shopu ceska-jmena.cz. Stačí kliknout na výše vložený odkaz. Ihned se dozvíte vše potřebné.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *