Posted on

Hledáte spolehlivého a levného dodavatele zlata? Víme, kde ho najdete!

Nejlevnějšího prodejce zlata v ČR najdete na adrese zlatemince.cz Prodejnu má v Praze v budově Obecního domu. Ale pozor, prodejna je ve druhém patře! Nikoliv v přízemí. Abyste nezabloudili, použijte služební vchod (z ulice u Obecního domu) hned vedle výlohy Blanky Matragi a nechejte se vyvézt výtahem do druhého patra.

Obsah

Máme pro vás i zlato v Brně

Za nízké ceny získáte zlato i v Brně, v ikonické cihlové budově Dornych, vedle Vaňkovky. Právě nízká cena a vysoké skladové zásoby přivádí k tomuto tradičnímu prodejci investičního zlata a stříbra nové zájemce o bezpečné uložení finančních prostředků do drahých kovů.

Nejnižší ceny na trhu

Že jsou ceny zlatých cihel a zlatých mincí u tohoto prodejce skutečně nejnižší, se můžete přesvědčit na stránce investiční zlato. Ceník v euro je na stránce investičné zlato. Přízemní cenou zlata se tento prodejce výrazně odlišuje od ostatních nabídek na trhu, jak potvrzuje i jeho umístění na prvním místě loňského srovnání finančních produktů v kategorii prodejců drahých kovů (soutěž pořádá server Finparáda společnosti Scott & Rose).

Proč investovat do zlata?

Především proto, že jeho cena skutečně láme rekordy. Jen během několika posledních týdnů přinesla investorům nečekaně vysoké zisky. A analytici očekávají další růst jeho ceny. Potenciální investoři by tak s nákupem tohoto drahého kovu rozhodně neměli otálet.

Na co si dát pozor?

V první řadě mějte na paměti, že žádná česká mincovna zlato ve formě zlatých cihel ani slitků nevyrábí. V Čechách se prodávají hlavně zlaté cihly švýcarských rafinérií. Ty ale různí prodejci nabízí za zcela různé ceny. Před samotnou koupí je tak na místě si udělat průzkum trhu a ceny zlata srovnávat.

Buďte konzervativní

Rovněž se vyhněte různým formám nákupu virtuálního zlata nebo dokonce spoření do zlata. Nekupujte ani akcie zlatých dolů, nevíte, zda nejsou vytěžené. Za své peníze požadujte zlato do svého držení. Konzervativní investicí do zlata je pouze jeho nákup v podobě fyzického zlata ve formě cihel nebo mincí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *