Posted on

Takzvané pudrové obočí je nejžádanější technika 3D permanentního make upu na kurzu v Praze u Darie Radchenko. Tato odbornice má úctyhodnou praxi. V součtu odtetovala už čtyři tisíce hodin, během nichž obsloužila šest set spokojených zákaznic. Proč si jako náplň semináře zvolila právě tuto metodu a jakým způsobem vyučuje ostatní, prozradila v rozhovoru.

Obsah

Permanentní make up na kurzu v Praze – proč berete tak málo zájemců?

Jde mi o kvalitní výuku metody 3D pudrového obočí a té mohu dosáhnout jen v malém počtu lidí. Proto se mohou na jeden seminář přihlásit maximálně tři účastnice. Při praktickém tréninku každou osobně vedu, aby se skutečně odnesla to, za co si zaplatila.

“Daria nás učila 3D techniku krok za krokem a předala nám své dlouholeté zkušenosti. Také po skončení kurzu s ní mohu konzultovat otázky, které mne napadly až během samostatné práce.” chválí si individuální přístup absolventka Helena.

Kdy je zapotřebí obočí tetovat?

Málokterá žena má perfektně tvarované a k tomu i dostatečně husté obočí. Pokud si chce ušetřit jeho každodenní dokreslování, je permanentní make up ideálním řešením. Metodou s pudrovým efektem dokážeme obočí zrekonstruovat, aniž by kdokoli poznal, že není pravé.

3D tetování nám umožňuje naprosto věrohodné stínování a microbladingem zase umíme vykreslit případné chybějící chloupky. Speciální pigmenty se pak v pokožce udrží další dva roky, než je nutná obnova.

Co si specialistky ze školení odnesou?

Kromě vlastního praktického tetování pudrového obočí na živé modelce si osvojí i postup celé procedury. Na semináři jim zapůjčím náš profesionální strojek, aby jim odpadlo pozdější složité hledání vhodného přístroje na permanentní make up. Poradím jim i s výběrem funkční anestetické masti s lidokainem, bez níž je aplikace velmi bolestivá. Procvičíme si předkreslování budoucího obočí a v průběhu obou dnů budu účastnice upozorňovat na nejčastější chyby.

Špatně odvedenou prací by si pak zbytečně ničily profesní pověst. Na imitaci kůže si specialistky vyzkouší, jak optimálně držet ruce při vedení strojku. Po kurzu budou rovněž schopné stanovit optimální tón a hloubku aplikovaných pigmentů, protože po vyhojení se výsledný odstín obočí od toho počátečního dost liší.

Kolik stojí váš kurz 3D permanentního make upu?

Intenzivní dvoudenní školení zakončené předáním certifikátu vyjde v našem studiu na 18 tisíc korun.

Permanentní make-up obočí si přejí zákaznice nejčastěji a pokud si pak účastnice kurzu nastaví správnou cenu pudrového obočí, investice se jim brzy vrátí. Žen, které chtějí vypadat upraveně hned ráno po probuzení stále přibývá a já si zakládám na vysoké úrovni semináře. Vycházím při tom z vlastní praxe, kdy jsem obsloužila šest stovek zákaznic. Přihlásit se ke mě mohou specialistky, které se chtějí techniku 3D pudrového obočí od základu naučit stejně jako dámy, které si ji potřebují procvičit. Předám jim své praktické zkušenosti, které jsem během let získala.

Chci, aby mé studentky mohly úspěšně pracovat, protože pokažený permanentní make-up je opravdu špatná vizitka. Ani já sama jsem neusnula na vavřínech a stále se učím. Jen tak mohu svým zákaznicím pomáhat k opravdu krásnému vzhledu.

Nabídka workshopů na trvalý podkres obočí je v Praze nepřeberná. Než se do nějakého kurzu přihlásíte, zjistěte si reference od předešlých absolventek a nepodceňujte ani praxi a talent školitelky. Permanentní make up není jen řemeslo, je to i umění a vyžaduje cit.

Správný tvar a délka nového obočí včetně optimální barvy promění vzhled člověka na další dva roky. Aby se zákaznice z vašeho zákroku opravdu radovali, volte seminář uvážlivě. Pokud vás zaujal kurz 3D permanentního make upu v salonu Radchenko, zjistěte si detaily prostřednictvím komentáře, ať je vaše odborná kvalifikace skutečně na úrovni.