Posted on

Síla myšlení je opravdu velmi hybná a často ani nevíme, jak moc jimi můžeme ovlivnit. Chod věcí, běžný život, pozitivní, ale také často negativní věci. Myšlenky vám mohou dopomoci k tomu, co skutečně v životě chcete, plnit si vaše sny. Mnohdy si lidé neuvědomují, jak moc myšlenky mohou ovlivnit život. Nedaří se vám a vaše sny stávkují? Pak bude nutné něco změnit.

Šťastní? Teď hned!

Čekáte na štěstí? Budete šťastní AŽ… zhubnete, zbohatnete, budete mít partnera, děti, nový byt, automobil, novou práci, blond vlasy. Věcí, které si dosadíte za slůvko až je spousta. Nemusíte být šťastní až, buďte šťastní jednoduše a teď! Opravdu budete spokojení, když toho dosáhnete? Neucítíte najednou prázdno, že už není něco, na co se vymluvit nebo co následovat? Cílem není samotná věc, ale cesta.

A na ní můžete být také šťastní. Změňte až na už. Buďte šťastní právě nyní, v tuto chvíli, v tomto okamžiku. Je hezké dát si cíle a jít si za nimi, ale nikde není psáno, že jakmile jich dosáhnete, vše se jako mávnutím kouzelného proutku změní a vy budete šťastní.