Posted on

Patříte spíše k extravagantnímu typu lidí a nemáte rádi, pokud zapadáte do šedivého průměru? Pak to dejte najevo třeba originálním oblečením v podobě triček s potiskem.

Trička s potiskem dle vlastního námětu i hotová trika z eshopů

Móda si neklade prakticky žádné překážky. Jste-li osobností, jež se chce zviditelnit mezi ostatními, pak jsou to právě trička s potiskem, jež vám to hravě umožní. Zatímco „obyčejní“ lidé chodí v oblečení, které je až na výjimky jednotvárné, fádní a dá se pořídit v každém kamenném a internetovém obchodě, vy můžete být jiní. Stačí kupříkladu zajít na web trickovy.cz. Zde jsou k dostání nejen hotová trička s různými vtipnými a trefnými potisky, ale zároveň vám eshop nabízí možnost nechat si udělat tričko se zcela vlastním a originálním potiskem, který nebude mít nikdo jiný.

Záleží tak jen na vaší představivosti, vynalézavosti a vkusu. Máte-li správné heslo či obrázek, stačí návrh poslat a již brzy si nové tričko s potiskem budete moci obléci a vyrazit v něm na veřejnost. Právě nyní je ideální chvíle. Během pěkných jarních a letních dní se trička hodí, protože se v nich nemusíte zbytečně pařit na sluníčku.

Jakým způsobem se trička s potiskem dělají? Existuje řada možností. Informace se dají nalézt například v článku T-Shirt Design: Vytvořte si vlastní tričko. V něm se kromě jiných údajů dozvíte, jaký typ materiálů, z nichž se trička vyrábějí, je pro potisky nejvhodnější.

Trička s potiskem z vás udělají osobnost

Speciální potisky na tričkách působí vždy svěže. I klasické jednobarevné tričko díky nápisu či obrázku dostane rázem zcela jiný nádech. Stane se originálním kouskem ve vašem šatníku, kterým možná ohromíte mnoho lidí, jež vás v něm při nošení potkají. A vzhledem k tomu, že cena triček s potisky není nijak vysoká, nebojte se různých experimentů při tvorbě potisků. A když vás nic nenapadne, je vždy možné si vybrat některé z hotových triček s potiskem, jež už jsou v nabídce obchodů. Kupříkladu ve výše zmiňovaném na webových stránkách trickovy.cz.