Posted on

Nad dárky si lámeme hlavu pořád. Vánoce pak bývají doslova testem naší kreativity. Co vymyslet? Ti, které máme obdarovat, jsou stále náročnější. Nikdo dnes totiž nechce dostávat zbytečnosti. Dárek musí být praktický, ale současně dát najevo vztah k obdarovanému. Existuje takový? Navíc co dělat, abychom se neopakovali?

Dárky od srdce rozhodně nejsou různé zbytečnosti

Dobrý dárek musí umět dokonale vyvážit praktičnost a část, ze které je prostě poznat, že je to dárek z úcty či z lásky. Nejsou to jen prázdná slova. Přesně takové dárky mají smysl a umí dělat radost. A to je přece hlavním cílem toho, proč se obdarováváme. Dárky tohoto typu existují. Jde o fotodárky. Nemusíte se bát. Neokoukají se, i když každoročně věnujete kalendář s fotkami. Naopak, obdarovaný bude smutný, když stejný dárek nedostane i napřesrok. Stejný fotodárek totiž není nikdy stejný. Záleží vždy na výběru fotek, které pro dárek zvolíme. No a nástěnný kalendář se přece hodí každý rok. Než by si babička na zeď pověsila kalendář s kytkami, raději si tam dá ten, na kterém na krásných fotkách řádí její vnoučata.

Jak na fotodárky?

Různých fotografií během roku nafotíme stovky, dokonce tisíce. Je škoda je nevyužít. Ideální jsou pro vytvoření fotodárků. A možností je hodně. Budou vhodné jako potisk na trička, vytvoříte s nimi nádherné hrníčky, hitem bývají též kalendáře. Mimochodem, nenechte se splést. Plnohodnotný dvanáctiměsíční kalendář jde vytvořit od jakéhokoliv měsíce, takže nemusí jít jen o dárek vhodný na konci roku. Směle jej věnujte v červnu. Milé jsou též personalizované hry, kde využijete vlastí fotografie. Hitem je pexeso s osobními fotkami.

Kvalitní fotoobraz jako dárek

Nemusíte si zarámovat pouze fotky z kalendáře. Lepším řešením pro dárek je kvalitní fotoobraz. Nechte si jej vytisknout přímo na plátno. Pak jej nemusíte ani rámovat, protože jde o fotoobraz na plátně se skrytým rámem. Ten pak už jen stačí pověsit na zeď. Neumíte se rozhodnout pro jedinou fotografii? Zajímavostí je více šestiúhelníkových fotoobrazů na plátně, které umí navzájem vytvořit nádhernou mozaiku.

TIP: Kvalitní fotoobraz na plátno i další fotodárky nabízí e-shop Dareckyodsrdce.cz. Pojďte si vánoční dárky připravit už nyní, v říjnu.