Posted on

Diety má většina lidí spojené s omezováním se a trpěním hlady. Tak by to ale být nemělo. Diety, u nichž zažíváte tyto pocity, je náročné dodržovat. Kromě toho máte po jejich konci vyšší pravděpodobnost, že se vrátíte ke svému původnímu stylu stravování a dostaví se jojo efekt. Tudy cesta nevede.

S keto dietou jíte výživná a chutná jídla

Proti proudu jde například keto dieta, dieta založená na sníženém příjmu sacharidů a zvýšeném příjmu bílkovin. Bílkoviny vás zasytí, takže nebudete trpět hlady, a navíc se postarají, abyste neztráceli svaly. Pro to, jak vypadá vaše postava, totiž není určující jen výpočet BMI. Roli hraje i složení těla – procento tuků a svalů. Hubnout chcete tuky, nikoliv svaly.

Nebudeme si nalhávat, že vám keto dieta umožní jíst tak, jak jste byli doposud zvyklí. Budete muset změnit své stravovací návyky. Nemusíte ovšem jíst jídla bez chuti, není nutné se úplně vzdávat sladkých pokrmů.

Dopřejte si chutná jídla bez starostí

Do keto diety se samozřejmě můžete pustit i na vlastní pěst. Dieta je velmi populární, proto na internetu najdete řadu receptů. Zpočátku je však složité a časově náročné nakupovat odpovídající suroviny a vařit si. Mnohem jednodušší a pro většinu lidí schůdnější je zaplatit si jídlo připravené, tedy dovoz krabiček až domů či do práce.

Přesně tuto službu nabízí KetoDiet. Připraví vám jídelníček na míru dle toho, jaká varianta hubnoucího programu je pro vás vhodná. Ne všichni totiž potřebují stejný jídelníček. Je rozdíl, zda máte vysokou nadváhu, nebo vám stačí zhubnout pět kilogramů.

Jak vám potvrdí nejedna keto dieta recenze, jídla od KetoDiet jsou doopravdy chutná a pestrá. Samozřejmě to pro vás bude něco nového, pravděpodobně poznáte nové kombinace a nejspíš i nové chutě, ale rozhodně ne špatné. Některá keto jídla vám jistě zachutnají natolik, že si je budete připravovat i po konci diety. To je jenom dobře, protože víte, co by se stalo, kdybyste se okamžitě vrátili ke svému původnímu způsobu stravování.