Posted on

Koronavirová pandemie zhatila plány mnoha Čechů na dovolenou v zahraničí. Výjimkou by podle posledních zpráv mělo být Chorvatsko, kam by se v létě mohlo na dovolenou jet. Podmínkou bude předložení potvrzení o zaplaceném ubytování. Nemáte-li ubytování dosud zajištěno, je nejlepší volbou katalog Ubytování Chorvatsko. Zajistit si takto ubytování v předstihu již nyní je vhodné i proto, jelikož mnozí Češi, kteří by jinak cestovali jinam, zvolí letos právě Chorvatsko.

Co katalog nabízí

Jedná se o největší český katalog ubytování, který najdete na internetu pod názvem ubytování chorvatsko. Najdete zde spoustu nabídek na ubytování v penzionech a apartmánech. Největší výhodou tohoto katalogu je, že u každé nabídky je uveden přímý kontakt na majitele ubytovacího objektu. To znamená, že veškeré podmínky budete moci dojednávat přímo s majitelem, tedy bez prostředníka. Tím je obvykle cestovní kancelář, která si za své služby účtuje ne zrovna malou provizi.

Jak postupovat?

Do příslušné kolonky zadáte svou e-mailovou adresu, zvolenou destinaci, termín a počet osob, pro které požadujete zajistit ubytování. E-mail je třeba zadat proto, aby vám na něj mohli posílat své nabídky jednotliví majitelé penzionů či apartmánů. Budete tak mít možnost si vybírat z několika variant. Pomoci s výběrem vám může videoprezentace, kde uvidíte jednotlivé objekty tak, jak jsou umístěny v terénu i jejich vnitřní vybavení. Dalším měřítkem jsou recenze jiných turistů, soustředěné na diskusním fóru, které je rovněž součástí katalogu.

Další informace v katalogu

Katalog ubytování chorvatsko obsahuje spoustu informací nejen o ubytovacích možnostech. Například jsou zde přehledné mapy pevninské části i chorvatských ostrovů a také mapy turistických stezek v národních parcích. Můžete si přečíst i řadu tématických článků o historii, současnosti nebo o typických jídlech. Turisté, kteří plánují cestovat na dovolenou autem do chorvatska, určitě uvítají zprávy o aktuální dopravní situaci, o případných objížďkách nebo nových trasách. Také se můžete dozvědět, jaké počasí bude panovat v době vaší dovolené ve vybrané destinaci.