Posted on

Hledáte ten nejlepší způsob, jakým označit dětské oblečení? Top kvalitu naleznete mezi razítky na oblečení a textil od MAMACHICK. Jaká razítka z jejich dílny mají u zákazníků největší úspěch, proč jsou tak výjimečná a co všechno byste o nich měli vědět? Dozvíte se v následujících řádcích

Možností, které máte k dispozici na to, abyste vytvořili zajímavé jmenovky pro děti , je hned několik. Za všechny můžeme zmínit například samolepky, nažehlovačky nebo fixy na textil. Proč je tedy právě razítko na oblečení – textil naším favoritem? Je za tím hned několik důvodů, kterým se zachvilku budeme věnovat. Dříve si však ještě prozradíme, která razítka používaná při tvorbě jmenovky na oblečení se dostala do TOP 3. Za loňský rok můžeme prohlásit, že nejoblíbenější variantou se stalo KOČÁTKO, v těsném závěsu byla SOVA a třetí cenu si odneslo razítko ve tvaru PANDY. A teď už pojďme k tomu, proč je právě razítko MAMACHICK tak oblíbenou možností.

Obsah

Důvody, pro které si je zamilujete i vy:

Vytvoříte jí jmenovky na oblečení, které skutečně vydrží:

 • Na razítku od MAMACHICK si zákazníci chválí především to, že je to koupě, která skutečně vydrží. Nemusíte dokupovat jmenovky každé dva měsíce. Většinou vám jedno razítko vydrží na celé označovací období. A jakou dobu myslíme tím celým označovacím obdobím? No často to je několik let, minimálně od začátku do konce školky, tedy alespoň tři roky.
 • Konkrétně vám samozřejmě jmenovka nevydrží celé tři roky s jedním otiskem razítka. Respektive vydržela by na oblečení, které se za ty tři roky nepralo více než 50krát. Číslo 50 totiž představuje počet praní, které MAMACHICK garantuje jako výdrž razítka. S malým odhadem jedno oblečení nebudete prát více než 50 x za rok. Co se ale stane, když razítko vybledne? Jednoduše ji oživíte novým otiskem a máte vybaveno na dalších 50 praní.

Její aplikace je skutečně jednoduchá, rychlá, hravá a pohodlná:

 • Aplikace razítka na oblečení je tak jednoduchá, že jej bez problémů zvládne i předškolák. Pracuje se s ním stejně jako s jakýmkoli jiným razítkem. Jednoduše otevřete kryt a otisknete razítko na vhodné místo na oblečení. Za nejideálnější se považuje horní, zadní a vnitřní část oblečení, ale samozřejmě záleží na vašich osobních preferencích.
 • Označování s tímto razítkem vám zároveň zabere skutečně minimální čas. Za pár minut máte označenou celou garderobu malé slečny či mládence.
 • Pokud se svými dětmi rádi tvoříte, můžete je zapojit do tohoto procesu. Užijete si spolu kreativní čas spolu a zároveň splníte povinnost. Spojit příjemné s užitečným, se vždy vyplatí.

Pokud vám záleží na estetické stránce, razítko na textil vás okouzlí hned několika způsoby:

 • Originální design tohoto razítka vás okouzlí na první pohled. V první řadě už samotné zpracování „těla“ razítka, které nese podobiznu roztomilých zvířátek.
 • Dále stylové písmo na jmenovce, jejíž text je doplněn roztomilým obrázkem.
 • Rovněž se nezapomnělo na kvalitu barvy, která krásně drží, nerozmazává se a nevytváří žádné šmouhy. Oko esteticky náročnějších bude zaručeně potěšeno.

Kvalitní zpracování:

Razítko je od A po Z vyrobeno z kvalitních materiálů. Nečekejte žádný levný plast, který se rozpadne ještě před prvním použitím a nekvalitní barvu, která nedrží a rozmazává se. Právě naopak prvotřídní pevné zpracování s kvalitním inkoustem, který má jasné barvy, je zárukou firmy MAMACHICK.

Personalizované zpracování:

Každé razítko je originál. Pokud máte rádi unikátní styl a design, jste zkrátka na dobrém místě. Vybrat si můžete hned z několika specifik.

 • Tvar samotného razítka: na výběr máte 4 roztomilá zvířátka. Konkrétně to je sova, kotě, liška a panda.
 • Text na jmenovce: nečekejte žádné unifikované předlohy křestních jmen. Jmenovku si můžete vytvořit přesně podle vašich představ, ať už je to oficiální znění jména nebo oblíbená přezdívka.
 • Obrázek u jména: Samotný text můžete ozvláštnit jedním z desítky obrázků, které na vás čekají v nabídce objednávkového formuláře. Jedná se o symboly z různých dětských tématických kategorií
 • Barva inkoustu: máte na výběr také barvu, kterou budete oblečení svých dětí značit. Jste více tradiční a vyberete si černou barvu nebo sáhnete po veselejší modré nebo červené?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *