Posted on

Duchovní osvícení, probuzení znamená, že jste v harmonii a souladu. Není to zrovna jednoduché, protože aby šlo skutečně o duchovní probuzení, musíte se zbavit spousty věcí, které vás v životě brzdí nebo ovlivňují. Můžete prožít něco jako duchovní smrt. Nejde o takovou tu „klasickou“ smrt, kterou všichni známe. Touto duchovní smrtí se stane něco s myslí, tělem, egem a vůbec celkovým životem. Máte pocit, že právě teď něco podobného prožíváte? Jak to poznat?

Cítíte, že vám v životě něco chybí

Máte vše, co by běžně člověk chtěl? Dobrou práci, finanční zázemí, partnera, rodinu, přátelé a všechno, co je dobré mít nebo co si přejete. Nejste však úplně spokojení? Možná si říkáte, že něco není tak, jak by být mělo, něco by se mělo odehrávat jinak. Co to je? Vaše duše se snaží upozorňovat na sebe a na to, že chce něco jinak. Když si to uvědomíte, pak budete mít šanci najít, co vám chybí.

Jste vyčerpaní po všech stránkách

Po fyzické i duševní stránce se cítíte vyčerpaní. To je dobře. Je to proces, kdy se vaše duše znovu narodí a vyvíjí se. Tělo i duše prochází různými změnami a díky tomu se můžete cítit různě. Špatně, můžete mít chřipku, bolet vás hlava, svaly, klouby nebo vám bude na zvracení.