Posted on

Kdo je zná, ten by je zřejmě zařadil spíš mezi erotické hračky než zdravotní pomůcky. Opak je však pravdou. Doporučují je gynekologové, chválí si je i ženy, které si je původně koupily na hraní. Venušiny kuličky totiž účinně pomáhají posilovat poševní svalstvo.

Venušiny kuličky se skládají obvykle ze dvou dutých kuliček z lékařského silikonu, v nichž najdete dvě těžší kovové kuličky. Tyto kovové kuličky se při pohybu hýbou, narážejí na stěny vnějších silikonových kuliček, a tím způsobují vibrace. Vibrace jsou nejen příjemné, ale rovněž posilují svalstvo!

Svaly je třeba posilovat v každém věku

Silnější svaly v pochvě vedou k lepšímu sexuálnímu životu i k odstranění některých potíží. Velmi často je gynekologové doporučují ženám po porodu. Při porodu dojde k ochabnutí svalstva, následkem toho může vstoupit do života také nepříjemná inkontinence. I s tou mohou Venušiny kuličky pomoci. Pro ženy, jež takové problémy zatím nemají, představují kuličky výbornou prevenci a zároveň příjemné potěšení.

Jak se Venušiny kuličky používají?

Jednoduše. Stačí je zavést do pochvy. Třeba i tehdy, když půjdete na nákup, procházku, in-line brusle, pustíte se do domácího úklidu nebo ráno před odchodem do práce. Venušina kulička se hýbe a posiluje svalstvo tehdy, jakmile je i její nositelka v pohybu. Brát si kuličky na sledování televize nebo spánek tedy nemá smysl.

Nemusíte mít strach, nikdo nepozná, že je zrovna používáte. Je však třeba dát si pozor na levnější modely. Jestliže s nimi chcete vycházet mezi lidi, bylo by jistě nepříjemné slyšet, jak kuličky při chůzi cvakají či cinkají. Raději investujte do kvality a do tichého společníka – podívejte se například na kuličky, jež nabízí sexshop Sexio.cz, právem označovaný jako nejdiskrétnější eshop v ČR.

Podle odborníků stačí, když budete „cvičit“ s kuličkami zhruba 30 minut denně asi 12 týdnů. Výsledek se zaručeně dostaví a my vám garantujeme, že příjemnější cvičení jen tak neobjevíte!