Posted on

Duchovní osvícení, probuzení znamená, že jste v harmonii a souladu. Není to zrovna jednoduché, protože aby šlo skutečně o duchovní probuzení, musíte se zbavit spousty věcí, které vás v životě brzdí nebo ovlivňují. Můžete prožít něco jako duchovní smrt. Nejde o takovou tu „klasickou“ smrt, kterou všichni známe. Touto duchovní smrtí se stane něco s myslí, tělem, egem a vůbec celkovým životem. Máte pocit, že právě teď něco podobného prožíváte? Jak to poznat?

Hledáte smysl

Žijete svůj život, ale stále máte pocit, že smysl života vám uniká a nemáte jej? Vstoupíte-li do procesu duchovní smrti a znovuzrození, pak vás život, který aktuálně žijete, přestává uspokojovat, nebude vám to stačit. Následně se vydáváte na cestu, kde chcete najít to, co vás naplní.

Nemáte nikde místo

Hledáte své místo? Přijde vám, že vlastně už nikam nepatříte? Raději se vyhnete společenským akcím a událostem, budete obcházet obloukem své přátelé, protože nejlépe je vám doma, kdy sedíte sami. Je to šance, kdy budete v kontaktu sami se sebou, se svým skutečným já. Je to dočasný stav, kterým hledáte své místo a sebe sama.